Kim Miyiz?

Deneme

Hakkımızda

Hakkımızda

Kim miyiz?

Yetenekli iki arkadaşın pazarda yer sahibi olmak ve eksiklikleri gidermek vizyonu ile 2018 yılında yola çıkan ve zamanla çözüm ortaklarımızın artması ile bugünlere ulaşmış dijital partneriniz.                               

Neden Dijital Marka Danışmanlığı?

Pazarda günden güne hızla değişen rekabet koşullarında, ayakta kalmak ve tüketicinin hayatında yer almak istiyorsanız.Dijital ortamda tanıtımınız için doğru adımları seçmek ve bu doğrultuda gerekli faaliyetleri göstermek bizim işimiz.

Neler mi yapıyoruz?

Kurumsal Tasarım

Firmanızın veya oluşumunuzun diğerlerinden ayırt edilmesini ve fark edilmesini sağlayan, akılda kalıcı, sizi temsil eden, sizi anlatan, davranışınız ve duruşunuz hakkında görsel anlamda olumlu bir hissiyat oluşturan görsel çalışmalar yapıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital etkileşim çağının dinamik ve kullanıcı merkezli atmosferiyle uyumlu yeni sosyal medya iletişim süreçleri tasarlıyoruz.Sosyal medya pazarlama stratejileri, hedef kitleyle daha kuvvetli bağlar kurmak ve ürün/hizmet tanıtımlarını yapmak amacıyla oluşturulur. Markanız için büyük fırsatlar sunduğu etkileşimi tetikleyen içerikler, her markaya özel sosyal medya planları ve iş akışlarıyla bu yeni nesil pazarlama kanalından markaların en üst düzeyde faydalanmasına destek oluyoruz.

 

SEO

İsminizin arama motorlarının ilk sayfasında çıkmanıza yardımcı oluyoruz.Arama motoru optimizasyonu (SEO), anahtar kelimelerde üst sıralara çıkabilmek için web sitenizin arama motoruna uyumlu haline getirilme sürecidir. Arama sonuçlarında rekabet avantajı elde etmek için hem arama motorlarının hem de kullanıcıların taleplerinin karşılanması işlemlerini sağlıyoruz.